Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Love in Paris....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-01, 20:57   #27
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Love in Paris....

Cytat:
Napisane przez wariacja Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz cudownie
dziekuje

Cytat:
Napisane przez kociak2323 Pokaż wiadomość
slicznie! jeden z ladniejszych Twoich makijazy.Usta wygladaja bardzo ponetnie w tym kolorze pomadki!
dziekuje bardzo

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Ach... pięknie wygladasz w makijazu nic bym nie zmieniła!
Prześliczne zdjęcia
dzieki

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
i wg mnie wyszlo bardzo przyjemnie:P


Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
No właśnie - wtedy, gdy jest za dużo - nie jest dobrze Ale Ty Magsch z niczym nie przesadziłaś... Wyglądasz jak rasowa uwodzicielka Wyglądasz olśniewająco
Zachwycasz! Piękne, przepiękne zdjęcia!
ojej bardzo dziekuje mile slowa

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Uważam, że nie trzeba się sztywno trzymać zasady, że jeśli mocne usta, to mało na oczach i odwrotnie - bo to ogranicza fantazję i pole manewru w makijażu Wyszło świetnie, z klasą, bardzo elegancko i bez cienia przesady.
dziekuje slicznie
Cytat:
Napisane przez bukowina Pokaż wiadomość
I ja potwierdzam- że wyglądasz przepięknie, a makijaż wcale nie jest nadmierny! Każdy bowiem zdecydowany make-up, który wykona się z taką starannością i to na buzi o tak rasowej, wyrazistej urodzie, musi wyglądać olśniewająco Ach, Kobieto, z takim spojrzeniem i ustami możesz zawojować świat (zwłaszcza jego męską część )
P.S. Doskonałe zdjęcia w dziennym świetle! Fotografie rzeczywiście jak z Paryża - jak z Journala! Chyba do tej pory częściej widywałyśmy Twe oblicze oświetlone lampą błyskową. Szczerze polecam - rób więcej zdjęć takich, jak te tutaj; dzięki takiemu oświetleniu makijaż jeszcze zyskuje.
Dziekuje pieknie az takich komplementow sie nie spodziewalam ale bardzo milo z twojej strony!!!poprzednie zdjecia byly z lampa ale jesnak bardziej podobaja mi sie w swietle dziennym
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując