Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-12, 15:35   #3905
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=AgNiESzKa00;8563441]
Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Ja mam od dzisiaj 3 tygodniowy urlopi w napięciu wyglądam przesyłki z moim
zakupionym dawno temu cosmelanikiem.

Ja też czekam na cos2 ale teraz to juz wyłącznie po to zeby schować go w lodówce do przyszłego roku - niestety. Dziewczyny czy wy juz wszystkie jestescie "odbarwione"? Teraz tylko ja bede nosiła na sobie te fatalne łaty? Boze jakiego ja mam dziesiaj strasznego doła. Kompletnie sie załamałam. Tyle zachodu poszło na marne , moj koszmar powrócił. Mam tylko nadzieję ze moja fasolka mi to wynagrodzi!!
Agnieszka00-moja ostatnia fasola ma pięć lat.Fakt w ciąży pogłebiły mi się plamiska,ale wtedy ja nie wiedziałam o istnieniu takiego cuda jak cosmelan.Gdybym wtedy o tym wiedziala nie martwiłabym się tak tymi plamiskami .Dopiero teraz po latach zaświeciła dla mnie i dla innych plamiastych nadzieja na całkowite pozbycie się tego cholerstwa.Ciąża to wspaniały okres.Ja moglabym być w niej co 4 lata.Ciesz się tym tu i teraz.Zamartwianie się plamami w ciąży nie ma sensu.Cel jest nadrzędny -urodzić ślicznego ,zdrowego dzidziusia.
Póki co smaruj twarz tak jak Ci radziła bodajże kamilia serum Flavo c i głowa do góry.Jeszcze będzie pięknie i cudnie.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora