Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ślub kościelny - czy ksiądz może nie udzielić?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 09:11   #46
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: ślub kościelny - czy ksiądz może nie udzielić?

Kochana, ale nie oszukujmy się, naturalne metody nie dadzą Ci pewności , że nie zajdziesz w ciąże po raz kolejny
Oczywiście, że zatajenie czegokolwiek unieważnia spowiedź, ale autorka napisała "Uważam, że bez sensu okłamywać", więc myślę, że nie chce tego robić
Ale tutaj już nie będę się rozwodzić, bo wiadomo, że każdy ma takie zdanie, jakie ma i oczywiście każde szanować trzeba
W każdym razie, my mamy zamiar powiedzieć wszystko i na pewno nic nie zatajać Jeżeli stwierdzą, że nasze wcześniej mieszkanie razem czy też antykoncepcja nas wyklucza - cóż, trudno Szkoda tylko , że nie mają jednych jasnych zasad wobec wszystkich, tylko wszystko zależy od księdza. Bo mi się nawet zdarzało dostać rozgrzeszenie, kiedy mieszkałam z TŻem
Nie uznaje natomiast zatajania na siłę. Znam tez jedną parę, która ma bardzo wierzących rodziców, którzy nie wyobrażają sobie, żeby ich dzieci nie poszły do komunii w Święta. Stąd też znajomi ci na spowiedzi po prostu kłamią, że razem nie mieszkają toż to głupota czysta ...
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2011-08-13 o 09:13
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując