Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-12, 22:35   #3892
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia tutaj, bo wiem, że od jakiegoś czasu Naturativ to były dokładnie kosmetyki Pat&Rub sprzedawane za granicą. Nie wiem, skąd taki dualizm Nie bardzo też rozumiem, o co chodzi z tym podszywaniem się, bo przecież Kinga Rusin nie ma własnego zakładu produkcyjnego i sama tych kosmetyków nigdy nie produkowała, więc to tak jakby wytwórca kosmetyków od dawna podszywał się, tylko pod kogo?
Naturativ już jest dostępny i jest lustrzanym odbiciem Pat&Rub. Z kolei nowe Pat&Rub, o którym pisze Kinga Rusin, będzie od września. Wygląda mi na to, że to od września to będzie coś nowego, a to, co było do tej pory, to przechodzi do Naturativ. Ale może się mylę?
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Trochę mnie zniechęca to całe zamieszanie wokół put&rub. Może to niesprawiedliwe, ale tak to działa.

Maseczka Madary z kwasami jest super, takich kosmetyków potrzebuje moja skóra
Będzie tak, jak sąd zdecyduje. Kinga Rusin mówi, że jest właścicielką nazwy P&R, marki P&R, domeny internetowej, sklepu oraz receptur i że jest producentem, a Aromeda wisi jej grubą kasę i zrzyna patenty na receptury dla Naturativ. Z kolei Aromeda zaprzecza, jakoby to były jej własności i nawet podaje konkretne nazwisko, kto jest autorem receptur i jest to technolog Aromedy ponoć. Kinga nazywa Naturativ podróbką, być może szykując nowe, ponoć "ulepszone" wersje kosmetyków chce uciec przed powtarzalnością i odciąć się całkowicie od problemów, albo z drugiej strony coś jednak jest na rzeczy i jednak nie do końca mówi prawdę. Michalczewski wygrał sprawę o "Tigera" i dostał grube odszkodowanie, ponoć ta sprawa jest bardzo podobna, bezprawne wykorzystanie marki i wizerunku.

Ja też mam mieszane odczucia i teraz to już na pewno długo nic od nich nie kupię, ani od jednych, ani od drugich.

EDIT: W dodatku Aromeda jest bankrutem, więc Rusin zbyt wiele nie odzyska, wniosek o upadłość już jest.

A tu świeżutki sklep Naturativ: Klik
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-07-12 o 23:00
Korah jest offline Zgłoś do moderatora