Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eurowizja 2018
Wątek: Eurowizja 2018
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-02, 19:30   #75
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2018

Oooo, witam wszystkich! To jaaaaaaa!
Z tego co mogłoby być w pre, podobają mi się PIOSENKI Isabell, tej Elysy, United States of Emotion (ale tylko Fleeting Moments )i jeszcze kilka, ale teraz nie potrafię sobie przypomnieć...
A z tych już wybranych na Konkurs, to Albania i Czechy (choć to drugie to nie moja muzycznie bajka, ale jest chwytliwe ), jeszcze z niecierpliwością czekam na wybory Estonii i Węgier (z Estonii fajne są La forza i Home moim zdaniem, z Węgier podobają mi się utwory Meggyfa i Azt mondtad, no chyba jeszcze coś jest fajnego, ale nie umiem sobie przypomnieć...)
PS. I na Węgrzech są bardzo fajni prowadzący selekcje zwłaszcza że prowadzi je mój faworyt do wygranej ze Sztokholmu, i tak mam wielką nadzieję na wygraną tego kraju w niedalekiej przyszłości, bo mógłby wtedy być prowadzącym bo jest świetny w tej roli!


Wysłane z końca świata...i jeszcze dalej!

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Leille: ta babka od Safari z Rumunii nie przeszła dalej, ale totalnie skopano występ...

Wysłane z końca świata...i jeszcze dalej!

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

A wujek tego co w tym roku jedzie z Irlandii już był na Eurowizji, w tym samym roku co Piasek i zajął miejsce akurat za nim (czyli skoro Piasek był 20. bodaj, to Irlandczyk był 21.) ale życzę temu chłopakowi dobrej piosenki, dostania się do finału i duuuuużo lepszego miejsca w nim niż wujek miał
Oto dowód:

Wysłane z końca świata...i jeszcze dalej!
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2018-02-02 o 19:33
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora