Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowe ciuszki - wygolone boki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-15, 16:18   #9
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Nowe ciuszki - wygolone boki

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
jestes z okolic Rzeszowa? jak u was z second handami? w Krakowie są niektore zadymiste, moze przyjedz kiedys, jesli masz znajomych , np na 3 dni to się obkupisz na pewno. Polecam second handy na Starowislnej, Limanowskiego, Kalwaryjskiej i przy Stradomiu, wszystkie te ulice w obrebie jednej dzielnicy.
Masz fajny typ urody i juz dzieki temu jestes wyrazista. Ja obstaje za dlugimi wlosami, ale skoro chcesz krotkie to tez wygladasz w nich dobrze..

btw jak masz problem z rozmiarem to lepiej nie kupowac w ciemno przez internet. tylko zawsze mierzyć. nie ma na to rady.
No obecnie to mieszkam u męża na wsi ok 30km od Rzeszowa, są tu ok 3 lumpki zaglądam co miesiąc co nie co wyhaczyłam ale nie wiem w ogóle w czym wybierać bo nie wiem co by mnie trochę wyszczupliło i podkreśliło biust a ścisło talię i mnie wyładniło w Rzeszowie jestem raz na miesiąc u lekarza jedynie na Warzywnej także nie znam się tam ale po drodze jest jeden taki sklep tyle że autobusy uciekaja i nie zawsze mogę tam wejśc a i mąż jest podirytowany jak tam chodze hehehe

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
uważam, że fryzurke też masz super i pięknie Ci w niej
dziękuję

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez zztop51 Pokaż wiadomość
Popierwsze nie jesteś gruba!

Po drugie, fajna fryzurka, choć mi osobiście bardziej wygolony tył się podoba niż zapuszczony, może kiedyś spróbujesz?

Bardzo fajna bluzka (ta wg Twojego projektu).

Jeśli chodzi o dziwne pomysły, to warto wybrać się do krawcowej, czasem zdarzaj się w tym fachu artyści!

no jak nie jestem gruba? a sadło samo się zwija ? jak stoje to "pipki" nie widze hehehehehe

o z tą krawcową to nie zły pomysł ale po kieszeniach wyniesie bardziej niż zakup nowej i tu jest problem a jak by sie tesciowa dowiedziala ze poszlam do innej krawcowej to by znowu fochy robila no ale do niej tez nei chce isc zeby nie bylo ze tylko jak cos chce to do niej ide.. i kolo sie zamyka hehehe
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując