Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin Teoretyczny-technik usług kosmetycznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-12, 13:35   #23
mroofka_71
Raczkowanie
 
Avatar mroofka_71
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 42
GG do mroofka_71
Dot.: Egzamin Teoretyczny-technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez kanzaki26 Pokaż wiadomość
czesc mroofka, cuper,ze odezwalas sie, powiedz jak sie przygotowujecie w szkole na ten egzamin? A ta szkola to moze "żak" ?
kanzaki26, ja jestem w szkole TEB Edukacja. Nie mam porównania z innymi szkołami o takim kierunku ale np. na wyposażenie nie mogę narzekać. I mamy taką fajną babeczkę od kosmetyki, która nam pomaga się przygotować do egzaminów w taki sposób, że piszemy wspólnie projekty, robi nam testy sprawdzające naszą wiedzę (bez oceny), wysyła nam na pocztę mailową dużo różnych informacji z zakresu kosmetyki które powinnyśmy już same ogarnąć czyli nauczyć się...
To tak w skrócie. A jak u was wyglądają przygotowania?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Wiecie co dziewczyny...boję sie pisania projektu na egzaminie jak jasna cholerka...
Wiem że z częścią teoretyczną jakoś dam sobie radę, ale część praktyczna napawa mnie wielkim strachem... nigdy w życiu nie napisałam żadnego projektu (nie było takiej potrzeby), jestem w trakcie pisania pierwszego i powiem wam, że idzie ciężko...oj ciężko...
mroofka_71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując