Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-08, 18:58   #1219
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
muszę się gdzieś wybrać po próbki synchro i born this way w końcu byłam w ZT, ale stwierdziłam, ze tam to i tak nie dadzą

Jakie sałatki w Salad Story są warte uwagi? bo szczerze mówiac, tyle razy miałam tam coś kupić i zawsze nie mogę się zdecydować i rezygnuje
Tak na dobrą sprawę to lubię wszystkie, serio Ale tak na szybko to rybaka z łososiem, ostrą krewetkę, a z treściwszych to cobb Ja zresztą i tak zawsze robię tak, że modyfikuję sobie te ich standardowe - bo tam jako podstawę mają np. mix sałat, samą rukolę, sam szpinak, etc., potem można sobie dodać makaron ciemny, pieczone ziemniaczki, grzanki, jak się jest wege to są kasze - polecam pęczak, ciecierzyca, różne ryże, jak mi jakieś warzywo nie pasi, bo nie lubię lub gorzej tam u nich wygląda, to biorę i zamieniam, sosy można sobie samemu dobrać - z sosów polecam vinegret i fistaszkowy (coś jak połączenie vinegret z masłem orzechowym ) - jak się poprosi to dają też pieczywo ciemne lub jasne, z kuraka mają ziołowego i nieco ostrzejszego paprykowego - zazwyczaj biorę tego paprykowego

Nigdy się tam nie strułam i spokojnie mniejsza porcja sałatki starcza na ciążę spożywczą

A z rzeczy takich naprawdę na mega apetyt, nieco tłustszych i na rozgrzanie się to polecam box z pęczakiem - ten o nazwie tofu-pęczak box - ja w zależności od tego na co mam ochotę to zamieniam i raz jem z tofu, raz z kurczakiem, a raz proszę np. o zamianę tych składników na jakieś warzywko, krewetkę, czy łososia

Generalnie można się z nimi ugadać na zamianę jakichś składników Dobra, nagadałam się, ale to moje ulubione miejsce do jedzonka Żałuję, że nie mają w każdym centrum handlowym swojego miejsca
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora