Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-19, 21:32   #4483
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Witaj, a z jakiego powodu miałaś odwyk? I jak długo?

Czy ten cień to trzeba mieć koniecznie? Trochę o nim słyszałam, ale jeszcze się go nie dorobiłam
Truskawkowy odwyk trwał około pół roku .... musiałam pozużywac zapasy. Bo normalnie człowiek ze mnie taki pazerny, że cokolwiek wrzucali na Tru to kupowałam...potrzebne czy nie..... a jak się okazywało fajne, to obowiązkowo zapasik robiłam....


Buttermilk to mój najlepszy cień bazowy. Nie umiem się pomalowac bez niego Szukałam go już prawie rok, i dupa nigdzie go nie było. Aż dzisiaj nastał taki piękny dzień

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
a Baśka nasza Dyniowata nie kupiła przypadkiem tego pudru tak mi się coś wydaje

ja też kupiłam tego Clinika jak go zobaczyłam to od razu kliknęłam
To dzięki Tobie go kliknęłam właściwie kliknęłam dwa

No włąśnie coś mi się kojarzy, że Dyniak go kupił.....ale nie pamiętam czy coś o nim pisała

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Cienie Clarinsa mają dobre opinie, a te na pewno stare nię będą bo chyba max z 2 lata temu zmieniali opakowania i te już sa w tym nowym, wcześniej to były takie kwadraciaki jak są na zdjęciu w KWC.

O buttermilku też słyszałam dużo dobrego, w początkowych częściach Truskawkowych zakupów był bardzo chwalony ale jakoś nie miałam przekonania do cieni Clinique dopóki nie kupiłam trójki Blushing Nude
Dziękuję za opinie A nie wiesz przypadkiem czy są matowe czy perłowe

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja go mam,co prawda,nie wiem jak z jego datą,bo nie mogę go rozkodować,ale skóra mi nie odpadła po nim,zachowuje się na niej przyzwoicie.Myślę o jeszcze jednej sztuce
Czuję się skuszona

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
puder Kanebo jest swietny -ale ja kupowalam w nowym opakowaniu
a myślisz, że różni się czymś? Czy tylko opakowaniem?

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
ja też wszystko przez Guari
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora