Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-07, 10:10   #966
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Dzień doberek

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam przelotem w galerii, zahaczyłam o mac, looknełam na Swiateczna w końcu, testowałam szminki,, roze i pare zestawów, ale na wyrywki bo z TZ byłam i jak zwykle niecierpliwił sie
Generalnie zapomniałam pomacać nowych roświetlaczy i cieni ze swiątecznej, oraz tych cien pojedynczych, ale ciśnienia i tak nie miałam więc
A co do szminek - Flamboyish mnie srogo rozczarowała - źle sie nakłada - posdkreśla wsio, zjeżdża kolor, etc, no i brzydsza do Doo Woop i Be Silly, także jak ktoś sie waha - odpuścic.
Za to Leap of Delight mnie urzekła Cudna jest!!! I nie wyglądam a la Halloween na szczęscie Swietnie sie nakłąda, nie wysusza ust, nie podkresla nic - polecam.
Urzekł mnei tez zestaw Sweet Nude Lip Bag - szminka Magic Spell - mimo niezbyt lubianego przeze Cremesheen wykońćzenia - jets extra To jakieś duuuzo fajniejsze Cremesheen, jak Satyna z połyskiem A kolor na ustach swietny - dla mnie jako nudziak idealna
Konturówka tez super i Vamplify błyszczyk bardzo bardzo pozytywnie mnei zaskoczył

... bo Vamplify są naprawdę extra dla mnie sto razy lepsze niż lipglassy i cremesheeny ..
wzięłam Whats going on i jest baaardzo podobny do Show Orchid i Anything but Demure

Mam ochotę na ten lip bag nude, ale obawiam się czy ten Tuned in nie będzie zbyt brązowy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
popieram. Nic nie urywa.

Ja byłam wczoraj. Widzę, że nasze zakupy baaaaardzo podobne też capnęłam Sweet Nude LB, Leap Of Delight rządzi światem! Mięciutka, milutka, mniam!
Rozświetlacz kupiony, Beaming Blush wzięłam. Swatchowane palcem te rozświelacze są mega dziwne, nie widzę tego na twarzy, ale pędzlem nakładane super.
Beaming Blush jest pikny czekam aż będzie online

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Mnie urwało
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora