Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-05, 10:34   #2139
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
No to musisz koniecznie spróbować
Na 100% wypróbuję

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Przejrzałam ofertę i spodobały mi się jedynie 3 płytki xl wszystkie w kwiatowe wzory i jedynie 3 płytki obrazkowe. Jedynie
Mam na liście 4 + 1 ze znakiem zapytania, do tego stempelek, bo już doczytałam, że ten z Konada za mały

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ta jest przepiękna -
niektóre te płytki są przepiękne
Śliczne są ale ja wolę te podzielone

Cytat:
Napisane przez RozowaMulina Pokaż wiadomość

Ja też nie Ale jakoś szkoda mi tyle kasy na lakier, który użyję 2-3 razy jak znam siebie.
Ja chyba muszę w szufladzie zrobić porządek i te którymi nie maluję, oddać komuś do przygarnięcia Szkoda żeby zgluciały Ale to w wolnej chwili

Cytat:
Napisane przez tynkaa89 Pokaż wiadomość
Witam kobietki! nadchodzę z nadrabianiem i ze spamem...

Agaszak świetny ten Twój buraczany franek i świetnie Ci stempelki wychodzą! mani z piaskiem i brokatem wyszło ciekawie i po tuningu razzle też mi się podoba...
Hej Dawno Cię nie było
I świetny w malowaniu i trwały chyba sama holosie sobie będę robić bo np WSC to masakra jakaś

Cytat:
Napisane przez tynkaa89 Pokaż wiadomość
i jeszcze troche paznokciowego spamu
Ale cuda i jakie Ty masz idealne pazurki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Niestety do płytek XL z MoYou musisz mieć ich stempel XL. W tym stemplu ta mniejsza gumeczka jest wielkości tej dużej z konada.

Pamietaj, że koszty rosną wraz z ilością. W taki wypadku koszty przesyłki zazwyczaj dziliło się na ilość zamówionych rzeczy i doliczało do każdej sztuki dana kwotę. Zeby ktoś kto zamawia tylko jedna rzecz nie był stratny, bo np ja chce 7 płytek i nagle koszty skoczą mocno w górę

Kuszę, kuszę płytkami! hehehe
Czyli dodatkowe środki musza być hm hm ok jakoś to muszę ogarnąć. Dziewczyny dajcie znać jak któraś coś będzie chciała bo muszę ogarnąć koszty przesyłki

Cytat:
Napisane przez RozowaMulina Pokaż wiadomość
Patrzcie KLIK
ZOYA Pixie Dust po 32 zł A jak ma się banner na blogu to dodatkowe -25%
A tak kiedyś chorowałam na te piaski a teraz chyba ze 3 sztuki dziewic ( co prawda nie Zoyka) w szufladzie czekają


Uf nadrobiłam
Serniczek wyszedł jak ta lala, obfocę później, bo w lodówce do siebie dochodzi
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora