Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-13, 19:16   #516
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Jakiej długości masz igły? Sama robisz zabiegi czy kosmetyczka łączy mikrodermabrazję z rolowaniem?



Przez pierwsze dwa dni używam maści z witaminą A - to jest maść do oczu nazywa się Vita -Pos - nie zawiera konserwantów więc może być stosowana nawet tego samego dnia co rolka. W tej maści jest bardzo mało witaminy A dlatego dodaję jeszcze 1 kroplę witaminy A i 2 krople olejowej witaminy C. Maść bardzo fajnie działa na totalny przesusz porolkowy, bardzo łatwo się rozsmarowuje - dużo lepiej niż zwykła maść z witaminą A . Wiem, że inne osoby używają Nanobase, też dodając witaminy, sama mam ochotę wypróbować, ale dopiero jak skończę Vita-Pos.
Pod maść kładę robione sera z różnymi składnikami łagodzącymi.

ijabluszko wolisz gotowce czy robisz własne sera?




Zazwyczaj rozpuszczam kwas w formie proszku, czasami jednak używam gotowego kwasu zwłaszcza do serum łagodzącego po rolowaniu, ale zawsze kupuję kwas HA konserwowany ekologicznie, bo te konserwanty są dużo bezpieczniejsze niż parabeny czy jakieś pochodne formaldehydu.

Sporo osób bardzo przestrzega tego żeby nie używać konserwowanych składników, ale ja i tak wrzucam do serum komórki macierzyste czy resveratrol, które przecież też mają konserwanty (chyba sorbinian potasu - czyli też ekologiczny), więc aż tak bardzo się nie przejmuję. Pilnuję tylko, żeby nie używać parabenów i innych tego typu paskudztw .
A powiesz, z jakiego sklepu kupujesz gotowy?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując