Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie o maseczki/do pani Beaty, Barbary i wizażanek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-06-17, 12:33   #1
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328

Pytanie o maseczki/do pani Beaty, Barbary i wizażanek


Witam wszystkich.
Treaz idą wakacje (właściwie sa tuż tuż) i mam teraz więcej czasu dla siebie i dla swojej cery. Oczywiście w ciągu roku też ją pielęgnuję regularnie, ale nie tak jakbym chciała, nie zawsze mam czas na peeling czy maseczkę (robię to wtedy kiedy sobie przypomne).Właśnie chodzi mi o maseczki. Mam ich sporo, głównie z glinką i typu peel-off. Zastanawiam się czy mając tłustą cerę, mało skłonną do alergii czy podrażnień, mogę używać ich codziennie (np. tych z glinką) lub co dwa dni np. jeden dzień typu peel-off a na drugi z glinką, czy to mojej cerze nie zaszkodzi (dodam jeszcze że w pobliżu nosa mam dosyć mocno rozszerzone pory ). I mam jeszcze jedno pytanie odnośnie maseczek peel-off czy mogłybyście mi polecić jakąś dobrą i nie za drogą (jestem studentką ), bo na tych co mam to się raczej przejechałam, nie miały jakiś spektakularnych efektów. I jeszcze jedno, czy tego typu maseczki (peel-off) mogą zastąpić peeling? Ja raczej nie wyobrażam sobie nie robienie peelingu (nawet przy okazji kiedy sobie przypomnę ).
Pozdrawiam serdecznie
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując