Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okularnik mniej atrakcyjny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-27, 16:18   #1627
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Cyprianka Pokaż wiadomość
Oj,pamiętam lekcje w-fu w liceum i nauczycielkę wmawiającą mi,że przecież można grać w siatkę w okularach, przecież nic się nie stanie...A ja niestety oczami wyobraźni widziałam już szkło w moim oku.
Co do soczewek- pierwsze wrażenie jest rzeczywiście niesamowite.Przez pewien można ulec złudzeniu,że ma się zdrowe oczy.Czar pryska kiedy trzeba je zdjąć wieczorem
Mam jeszcze pytanie do okularnic posiadający prawo jazdy?Czy też dostałyście tylko na 5 lat?Lekarz przeprowadzający badania na kursie wystawił mi zaświadczenie (czy inny dokumencik) tylko na 5 lat.Moim zdaniem to dyskryminacja.Przecież osoby z wadą wzroku regularnie go badają i dbają o dobre widzenie. A może się mylę?
ja tak samo na 5 lat dostałam i w sumie nie wiem co potem , na nowo badania i nowe prawo jazdy?bo na prawku jest napisane do kiedy jest wazne. ktos mi wspominal ze idzie sie na badanie i zaswiadczenie ktore sie dostaje nosi sie zawsze z prawkiem , a inna osoba mówila ze trzeba nowe.i wogole gdzie trzeba wczesniej pojsc, do wydzialu komunikacji gdzie prawko wydali po jakies skierowanie do okulisty czy jak?
widzieliście reklame w tv że w vision expres wszystkie oprawki za pół ceny? tylko raz tam bylam i za bardzo nie wiem czy fajne maja oprawki
__________________


Edytowane przez podusia
Czas edycji: 2009-10-27 o 16:22
podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując