Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-10, 08:53   #2006
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
dziekuje za linka ! Takiego tuszu mi trza Kochana jestes ilios

Moj mąż dostał laurke z UC chyba.. bo wysylalam zel pod prysznic na jego adres (nie mieszkamy jeszcze razem) Gamoń nie odebrał jeszcze z poczty poleconego, ale jaK to jest?
Jesli ja coś kupuje ale leci na inny adres, to laurka bedzie na tego kto ma otrzymac paczke, tak ???

Ale to ja przytrzymana... dopiero teraz od rana wlazłam na truskawe i tu taki surprise !! nie wiem co robić.. Help me !
za tydzien lece na Kanarki a tam podobno kosmetyki selektywne tez baaaaardzo tanio i nie wiem czy szalec na truskawie czy najpierw obkukac co tam mozna i za ile.
Wracam 04 grudnia, wiec chyba swiateczne promocje na truskawie jeszcze beda, co ???

A na marginesie, byłyscie moze na Wyspach Kanaryjskich i mozecie potwierdzić te rewelacje dot. cen tam??
jak polecony to to niekoniecznie musi byc laurka tzn te paczki z truskawki nadawane sa jako list polecony - juz nieraz szlam na poczte pewna, ze laurka, bo na awizo bylo, ze list, a potem sie okazywalo, ze to paczka z tru [po tym jak pani na poczcie przejrzala wszystkie listy polecone, a ja jej mowilam, ze moze sprawdzi tamta biala paczke z fioletowa wstazka... ona na to, ze nie nie, bo to list mial byc.. po czym sie okazywalo, ze ta paczka to moja ].
wszelkie dane beda na niego jakby co

co do kanarow, to ja nie bylam. ale moi rodzice byli w zeszlym roku.
tam wszedzie jest wolnoclowa, z tego co pamietam.
tyle, ze z cenami na wolnoclowych to roznie. promocja gwiazdkowa pewnie sie przed gwiazdka nie skonczy.. ale moga sie juz niektore rzeczy skonczyc
poza tym mysle, ze jak cos jest w promocji na tru, to lepiej jednak na tru [ale reki sobie odciac nie dam, ani niczego innego ]
np kupilam sobie cienie givenchy prisme again za 37 euro [guerlainowe za 43 euro byly]. na nic innego nie patrzylam jak na wolnoclowce bylam ostatnio
ilios jest offline Zgłoś do moderatora