Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-01, 22:11   #3814
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

infatuated
oj moja droga to bardzo mi przykra co do Twojej nóżki.Ale za to jak się wyrwiesz z gipsu to nikt Cie nie do goni
Dziekuje zakupy udane

_eNchaNted_
No kochana żółta to już aż tak bardzo nie jesteś a Tz spisał się na medal.A londy nie chcesz próbować?Dziewczyna tak ładnie bierze odrost i to nawet ciemnych włosów.
A buciki tez mi się podobają ze aż ach

Yatta dziękuje i gratuluje.Widać ze świetnie sobie poradziło z tym odrostem.Super

Asia również dziękuję i gratuluje.Fajnie ze jesteś zadowolona a najbardziej widać po podpisie.

Princeska dziękuje kochana ciesze się ze się podobają moje szmatki .A co do fitnessu to nie ma na co czekać.Zabierać się do roboty
Tak samo
buahhot
Jejku ja wcale nie żałuje ze się zapisalam.Zycie we mnie na nowo wstąpiło,polecam A ie pogardzę jak schudnę 4 kilo.
Gratuluje i ciesze się Twoim szczęściem z farbowania.Pięknie
Snow
dziękuje kochana.
Widze ze tez masz tak z BD ale wiesz jak dla mnie to im bardziej właśnie takie tępe tym dłużej zachowują swoja czystość.Mi tez włosy plączę ale po masce od razu jest wszystko ok.
A no a sweterek kup bo piękny.

Kikulka
śliczniutki ja tez lubię takie babcine dziergadła.Dziękuje za opinie

Agatko
Dziekuje ślicznie.
nie rozumiem dlaczego drzesz łacha ze mnie to ze czuje się czasami jak wieloryb nie oznacza ze Ty z takim samym rozmiarem jak ja tez musisz.Ty to taka laska jesteś ze hej

Czekoladowo Dziękuje pięknie

Caskada
tak pasek od razu wzięłam nawet nie przymierzałam bo od razu wiedziałam ze musi być mój.Dziękuje

Kochaneczka
Oj tak zakupki udane.Ale to nie koniec jutro ciąg dalszyDziekuje i ciesze się ze się podoba.


---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

infatuated
Wow scyzoryk nieziemski ale ja se nie sprawie Kolor pomadek mi nie odpowiada.:cojest :
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-02-01 o 22:05
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora