Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-02, 07:29   #3829
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez malyhasacz Pokaż wiadomość
Jestemw szoku.. Nie sądziłam, że wszystkie osoby na tym forum to naturalne blondynki.. Myślałam, że musi być grono osób, które z ciemnych włosów mają bardzo jasne i mogą się na ten temat wypowiedzieć..
Nie, nie wszystkie dziewczyny na watu to naturalne blondynki Ale sa ciemniejsze i jasniejsze odcienie blondu. Jednym dziewczyna rozjasniaja sie szybciej a nie ktorym trudniej. Ja jestem tego przykladem i z tego tez powodu potrzebowalam farby z aktywatorem rozjasniacza a na to kladlam farbe z docelowym bardzo jasnym srebrzystym blondem i mialam wlosy prawie biale. ALE gdy bys przeczytala 2 albo 3 czesc watku na pewo bys sie o tym dowiedziala i znalazla bys odpowiedz na swoje pytanie. Dodam tylko ze nie bylam sama ktora taka metoda kombinacji doszlam do b jasnego dlondu jak rowniez dziewczyny ktore posiadaja jasne brazy naturalnie. Wiec DA sie prawda ? Wystarczy troszeczke inicjatywy. Pozdrawiam i zachecam do lektury
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora