Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 11:24   #3838
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez malyhasacz Pokaż wiadomość
Jestemw szoku.. Nie sądziłam, że wszystkie osoby na tym forum to naturalne blondynki.. Myślałam, że musi być grono osób, które z ciemnych włosów mają bardzo jasne i mogą się na ten temat wypowiedzieć..
Ja Ci przecież wczoraj odpisalam co robią dziewczyny z naturalnie ciemnymi wlosami

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
witajcie
potrzebuje porady, otoz farba mis ie wyplukuje i mam zóltawe włosy i nie wiem co robic- szampon fioletowy niewiele pomaga, szamponetka spłynie po 2 myciach,a farbowałam 3 tygodnie temu i nie wiem czy znowu pofarbowac bo to dosc krótki odstep czasu
Jak miałam calkiem jasne tez mi zolkly, ja rady na to nie znam

Cytat:
Napisane przez CoverMyEyes Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Nadal myślę o blondzie Kirsten Dunst ale postanowiłam poczekać z tym do wakacji. Jednak nie próżnuję! Zrobiłam sobie dziś domową płukankę : sok z cytryny+łużeczka sody oczyszczonej+szampon familijny I efekt pozytywnie mnie zaskoczył - nie mam już tak ciemnych włosów jak jeszcze kilka dni temu Zobaczcie same : 1. zdjęcie robione wieczorem kilka dni temu 2. dzisiaj po zastosowaniu płukanki i wysuszeniu
(Mam nadzieję że to nie tylko iluzja i moje pobożne życzenie)
Chyba zjaśniały


Dziewczyny A ja chyba sobie refleksy zrobie, mam taki zapas farb w domu że coś wybiore. Oczywiście tylko na odroście
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora