Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-23, 20:19   #3138
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Anoa Pokaż wiadomość
No dzisiaj to już mam kaszke czyt. masakre na całej twarzy... i szyja też jest zasypana :/ Podejrzewam, że to Serum Azelo-Oliwkowe mnie tak załatwiło, bo przed zastosowaniem Serum Migdałowego po jednodniowej przerwie nałożyłam na wieczór Serum Migdałowe, a że tym ostatnim nie smarowałam szyi, zapewne to nie migdał mnie tak załatwił. Teraz niczym nie smaruje twarzy, muszę poczekac aż wszystko zniknie, bo nawet na powiekach oczu mam te krosteczki

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Na BU pisano że można stosować wymiennie te produkty :/
Bo pewnie można stosować jeśli kogoś taka mieszanka nie uczula. Z tego co widzę to azelo i migdał mają wspólne tylko żel HA i mleczan sodu więc reszta tego, co może Cię uczulać pozostaje póki co zagadką. Szkoda, że tak to wyszło - żal skóry i pieniędzy, no i pewnie będziesz musiała uważać na podobne składniki w kolejnych zamówieniach. Mam nadzieję, że szybko przejdzie!
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując