Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 15:12   #2086
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
To nie jest tak, że jasny typ ma się ubierać na jasno a ciemny na ciemno, tylko że jak patrzysz na całą paletę, najbardziej uniwersalny kolory na co dzień itp. to w porównaniu z innymi typami całość palety wypada jasno.

Dlatego na ogół jasne typy wyglądają lepiej w dużej ilości jasnych kolorów niż inne typy, ale nie znaczy że każdy powinien sobie rozjaśnić włosy itd. Jasne lato ma domieszkę wiosny, więc "kolorki" moga być niezbędne. Imho przez ciągłe pokazywanie bardzo jasnych blondynek jako wyłącznych przykładów jasnych wiosen, wyrabia isę niewłaściwy obraz.

Celebrytki najczęściej pokazują ufarbowane na jasny blond ale z makijażem i to takim celebryckim
Sama np. podejrzewam że Rihanna może być jasną wiosną i b. fajnie wygląda w kolorach intensywnej wiosny, jesli jest odpowiednio pomalowana (częsty przypadek).

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------


Nope, nope, nope. Kolor karnacji to jedno, podton to drugie.

Można mieć żółtawą karnację i być każdym z 12 typów. Można mieć beżową karnację i być każdym z 12 typów. Można miec różowawą karnację i być każdym z 12 typów. Itd.

Naprawde mnóstwo osób się myli w ocenie karnacji, nawet makijażystek. Żółty nie znaczy ciepły, beżowy też nie.


"Właściwie to noszę tylko beże, błękity, jasny róż, jasny szary z jasnych kolorów, a z ciemnych granat, grafit, zdarza mi się czerń." - jak więszość kobiet, to sa po prostu najbardziej popularne kolory, dlatego własnie radzę przymiarki, jak nie swoich ciuchów to np. obrusów itp. a poza domem w sklepach różnych dziwnych kolorów.
Ja to wszystko rozumiem Swojego typu szukam już dłuższy czas, przymiarek robiłam mnóstwo, i stopniowo odrzucam wszystkie kolory które mi definitywnie nie pasują, wyrzucając przy okazji ubrania w kolorach które nie są ok. To nie jest tak, ze zaczęłam dopiero szukać, więc przymierzyłam 10 zbliżonych podobnych kolorów i od razu się sklasyfikowałam Przymierzałam naprawdę mnóstwo kolorów, włącznie z limonkami, fuksją i żółtymi

Dzięki za wytłumaczenie "jasności" u typów W takim razie możliwe, że jestem jasnym latem. Rozważam jeszcze chłodne lato
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora