Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-29, 14:19   #2099
Arcy_Eris
Raczkowanie
 
Avatar Arcy_Eris
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie wiem, pooglądaj palety barwyurody.blogspot.com

czysta biel i czerń jest charakterystyczna dla zimowych typów urody
podobnie jak w miarę intensywne kolory (przeważająco chłodne)

ale zima by nie wyglądała super w ciepłym, zgaszonym makijażu (np. zgniło zielonym - chyba, że może DW?) i źle w czerwieni (chyba, że masz na myśli jakąś pomarańczową czerwień, koralową)
ani lepiej w zgaszonych, brudnych kolorach niż intensywniejszych kolorach i czystszych (jeśli chodzi o szminki)
to bardziej mogłoby wskazywać typ zgaszony albo np. jesienny, ale tym nie pasuje czysta biel i czerń
więc może ciemna zima http://barwyurody.blogspot.com/2012/...emna-zima.html ale to typ ciemny (zresztą ciemna jesień również) bardzo dobrze znosi ciemne kolory w ubiorze, na ustach i wokół oka


poza tym Twoja ogólna charakterystyka może wskazywać chłodny typ, ale raczej lato niż zimę (ale nie przesądzam, bo decydują palety)

wniosek jest taki, że chyba nie do końca dostrzegasz różnice jakich się szuka przy mierzeniu kolorów lub mierzyłaś ich za mało

A pokaż ten nasycone, twarzowe kolory?
Jestem podobna do swojego avatara. Tylko nie mam ciemnej oprawy oczu i brwiznatury tak jak mówiłam są praktycznie bez koloru i musze je malować.
Porobię zdjęcia tych ubrań i wieczorem wstawię, w których wygądam dobrze.
Szminki pasują mi m.in. takie:

__________________
,,Koncert miał dziwnie nieskładne brzmienie: Wpierw grały zmysły.... ..potem sumienie....

Edytowane przez Arcy_Eris
Czas edycji: 2015-01-29 o 14:27
Arcy_Eris jest offline Zgłoś do moderatora