Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biolander
Wątek: Biolander
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-17, 19:42   #249
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Gołąbku
Cisze się ,że pomogłam
Maseczki 13 ziół używałam i bardzo ją sobie chwalę - nie wysusza skóry jak glinki: oczyszcza nie wysuszając jej. Do tego pachnie intensywnie amlą

Niezamienna..:
widzę, że lubimy to samo

Juliee:

Może masz wyjątkowo wrażliwą skórę? albo twardą wodę? Mi -pomimo okropnie wrażliwej cery - służy bardzo dobrze-dla pewności po użyciu tego mydła przecieram jeszcze skórę hydrolatem albo wodą zakwaszoną sokiem z cytryny. Nie wiem co mogłoby byc przeciwwskazaniem do stosowania czarnego mydła na twarz??

Niawko:
Osobiście jestem zakochana w mydełkach Feniquia (tych kosteczkach). Nie wiedziałam,że mydła mogą aż tak cudnie pachnieć i mieć taką kremowa konsystencję. Doczytałam się w składzie miodu-pewnie stąd taka aksamitna konsystencja i nawilżenie. Po prostu boskie są..w szafach mam poupychane puste kartoniki po mydełkach - żeby rzeczy ładnie pachniały. Mistrzostwo świata wśród zapachów tych mydełek to: pieprz i ambra..ozłoce jak ktoś mi takie perfumy wyprodukuje Jak ktoś kocha zapach neroli-to mydełko o tym zapachu pachnie jak czyste neroli. Znam jeszcze różę - 100% róży w rózy..i..namierzam sie na kolejne bo kartoniki pustkami świecą:-(
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując