Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 18:32   #24
sylwia4012
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Cytat:
Napisane przez Yberian Pokaż wiadomość
Witam, Jeżeli chodzi o moje doświadczenia to są bardzo, ale to bardzo NEGATYWNE! Pokusiłam się i złożyłam zamówienie na początku stycznia. Początkowo dostawałam wiadomości o opóźnieniu wysyłki więc cierpliwie czekałam tygodniami i wypatrywałam kuriera. Kiedy zdecydowałam się upomnieć o swoją przesyłkę zostałam zignorowana więc poprosiłam o zwrot pieniążków. W odpowiedzi poprosili mnie o nr konta, który oczywiście niezwłocznie podałam i do dziś cisza.. Dalej upominam się o zwrot pieniędzy i wypisuję maile z nadzieją, że zachowają gram profesjonalizmu ale wiem, że bez Rzecznika praw konsumenta się nie obejdzie - WIĘC DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE! Nie dajcie się zrobić na kasę
Dziwne, bo zamawiam z ze sklepu fasardi.com regularnie po jakimś ciuszku i nie miałam ani razu problemu z dostawą towaru. Może mieli jakieś chwilowe problemy, bo mi się nic takiego nie zdarzyło. Jakość normalna jak za taką cenę, ale też nie miałam jakoś źle zszytych ubrań...
sylwia4012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując