Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urynoterapia
Wątek: Urynoterapia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-25, 13:52   #277
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Mam pytanie: jestem po kuracji tetralysalem i teraz tylko smaruje się rano i wieczorkiem ance_dermem , robie sobie co drugi dzionek maseczke z alg i czasem maseczke z lnu mielonego, oraz raz w tygodniu peeling biodermy. Codzinnie tez rano i wieczorem zamiast mydła używam Physiogelu żelu. Piłąm tez cherbatki z bratka , teraz pije jedynie czasem raz dziennie. Cera mi sie bardzo polepszyla sama dermatolog jka u niej ostatnio bylam to byla zachwycona. A i powiedziała mi , że zna coś takiego po czym by mi już zupełnie wszystko zeszło. Nazywa się to KOLAGEN GRAPHITES ale w Polsce tego ponoć nie ma i ona mi sprowadzi z zagranicy.. Nie wiem czy sie na to zgodzić bo się troche boje bo nie wiem co to jest , poza tym faszerowałam sie przez półł roku tymi antybiotykami-tetralysalem.. Ale co to wogle jest to jest do smarowania czy co? Chyba do smarowania.
Zastanawiam się czy nie doleczyć mojej cery właśnie tymi okładami z moczu- wkońcu to jest naturalne.... A i ten KOLAGEN GRAPHITES kosztuje coś około 100-120 zł i to też wzbudziło we mnie złe udczucia- ostrzegano mnie kiedyś przed roaccutane- było to 2-3 lata temu gdy byłam w szpitalu z powodu trądziku bo nic na mnie nie działało... I włąsnie te ROACCUTANE tez kosztowało około 100 zł ale skutki tego są okropne- wywołuje choroby pschiczne m.in. i skłonności samobójcze, znane są przypadki popełnienia samobójstw i co za zbieg okoliczności własnie w czasie tej kuracji DLATEGO OSTRZEGAM WAS PRZED TYM!!! No potem jeszcze po wyjściu ze szpitala chodziłam do ermatolog oczywiście połowa pryszczy mi zeszła. POtem przerwałam jakiekolwiek leczenia i było oki ale teraz jakiś rok temu zaczełam znów leczenie ale u innego dermatologa - to co wam pisałam tetralysal itd. teraz mam niezła cere ale nie chciałabym żeby mi nic nie wyskakiwało a raz na jakiś czas cos mi wyskoczy...

Dzięki za przeczytanie mojej histori i prosze bardzo o podpowiedzi i wasze opinie Mam nadzieje że moje produkowanie się nie pojdzie na marne.
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując