Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bumpits- gdzie kupić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-20, 15:03   #10
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Bumpits- gdzie kupić?

O kurcze Super Ci dało efekt.
Do tego opaseczka i wyglądam bosko
Kupuję na allegro w takim razie.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _Virgo_ Pokaż wiadomość
Cele-up Hair (to co sprzedają w tym sklepie internetowym po 20 zł) to nie jest do końca to samo co Bumpits
Tak się składa, że miałam okazję porównać, bo koleżanka skusiła się Cele-up z tego sklepu, a ja kupiłam Bumpits z Allegro od tego sprzedawcy -> SuperFornir

Cele-up gorzej trzyma się na włosach - w zasadzie bez podpięcia nie trzyma się wcale. Zęby po bokach są nie wiadomo po co, bo do niczego nie służą Przyrząd trzyma się jedynie na górnych zębach, co jak dla mnie jest niewystarczające. Jeśli się podepnie, to jest ok.

W przypadku Bumpits nie ma tych zębów po bokach, są za to na dolnym łuku, więc przyrząd trzyma się włosów od dołu i od góry i nie przesuwa się nawet na rozpuszczonych włosach
No i do tego w zestawie Bumpits są jeszcze takie małe wkładki do podnoszenia włosów na przodzie i ta największa jest wyższa od tej w Cele-up.
Ja jestem z zakupu bardzo zadowolona (no i do tego dostałam na przesyłkę na drugi dzień po zakupie, a koleżanka czekała na swoją ponad tydzień)

Jak znajdę jakiegoś fotografa, bo sama sobie zdjęcia nie zrobię, to mogę wstawić zdjęcia - jeśli w ogóle ktoś byłby zainteresowany efektami zastosowania

Dzięki za tego wartościowego posta, na szczęście się wstrzymałam z zakupem
__________________

yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując