Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MINERALNA WISHLISTA: czyli szukam, chcę wypróbować, chętnie przygarnę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-09, 06:18   #23
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: MINERALNA WISHLISTA: czyli szukam, chcę wypróbować, chętnie przygarnę :)

reniakicia

przygarnę
*pędzelki dobrej jakości (oprócz pędzelka do linera)
* balsam do ust ROSEBUD, SN i inne naturalne balsamy i pomadki do ust niedostępne w Polsce
* cienie - beże, zimne brązy, niebieskości, róże, delikatne fiolety, zielenie, złoto, srebro, szare
* bazy pod cienie (oprócz EGM, HNB, Detrivore Cosmetics) - chętnie wypróbowałabym Urban Decay
* wosk do brwi dla chłodnej blondynki
*primer SN ultimate luxury powder
* róże dla jasnej karnacji
*broznzery do jasnej karnacji
*rozświetlacze
* podkłady dla jasnej karnacji w chłodnej tonacji - ciągle w poszukiwaniu idealnego odcienia ( oprócz żółci bo ten nie dla mnie )
* naturalna pielęgnacja twarzy kremy, maseczki, peelingi itp. (bez dodatków parabenów i innch paskudnych składników)
* naturalna pielęgnacja ciała mydełka, balsamy, kremy do rąk, mgiełki itp... (bez dodatków parabenów i innch paskudnych składników)
* próbki, odlewki zapachów niszowych kwiatowych, szyprowych, orientalnych lub coś pomiędzy...
* olej arganowy, kokosowy, z opuncji figowej

inne:
*nabłyszczacz do włosów, pianka zwiększająca objętość np. JAMES BROWN raczej produkty niedostępne w polskich sklepach
*pielęgnacja włosów naturalnych blond raczej produkty niedostępne w polskich sklepach




no to na razie tyle na pewno coś jeszcze wymyślę
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"

Edytowane przez reniakicia
Czas edycji: 2011-05-24 o 12:59
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując