Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 09:14   #2368
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Aga u mnie sesa też ma właśnie postać galaretki ale o ile mnie ten zapach nie przeszkadza to tż sie do mnie nie zbliża
ja nałożyłam jak wszyscy już spali, ale myślę że nie będzie tragedii bo ze sprayem alvy musiałam podejść na prawdę blisko...
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Jasne, jasne To o blokadzie też....

Tak sobie patrzę, na to co Pani Ewa tworzy w LF i pluje sobie w brodę na umowę z Mężem... a brzmi ona: "obiecuję, że nie kupię nic nowego dopóki nie skończę tego co jest w domu, ale jak już skończę, to kupię co będę chciała, a Ty nie będziesz marudził, że tak dużo"
A że mydełka są na mnie dziko wydajne, twardy balsam podobnie, to skończę domowe zapasy gdzieę pewnie po Wielkanocy
na prawdę nic już nie kupuję, tylko filtr, bo go muszę mieć do kwasów żeby nie zrobić sobie masakry, a blokadę założę jak mi tak będzie szło pisanie ;p i życzę powodzenia w Twoim postanowieniu, jakbym to ja miała nic nie kupować aż wszystko zużyję to spokojnie do czerwca by się zeszło...

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Pachnie tak cudownie,że marzą mi się perfumy o takim zapachu
Ja mam już końcóweczkę i myślę,że warto kupić drugą flaszkę
o już wiem co sobie kupię w prezencie za obronioną pracę

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny po kilkakrotnym użyciu szamponu z Timotei zmieniam zdanie na trochę gorsze. Po pierwsze to dziadostwo jest mega niewydajne.

Dziewczyny proszę trzymajcie kciuki. Od dzisiaj uczę się jak jeść, tak jak jeść, a nie zaczynam dietę. Mam do zrzucenia 20 kilogramów, które przybrałam w ciągu 3-4 lat.
po pierwsze 48kg to dla Ciebie trochę za mało chyba, że jesteś niziutka i masz ok. 160cm albo mniej
po drugie stawiaj sobie mniejsze cele i określaj konkretny czas np schudnę 2kg do końca stycznia (oczywiście podając do tego kroki, które zamierzasz wykonać np. będę chodzić na siłownię 3x w tygodniu itp). Stawianie sobie celów odległych, trudnych do wykonania sprawia, że szybko się zniechęcamy.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie ma problemu. Płukanka jest jednak na tyle sympatyczna, że chyba się polubicie
a tą płukankę można kupić stacjonarnie w sklepie?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora