Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-28, 22:04   #844
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jaja. Byłam dziś w jednej z Natur. Wchodzę, paczę na te półeczki wyprzedażowe, a tam rewolucja Naklejki z 11,99->9,99 pozdzierane z lakierów (na niektórych jeszcze resztki) zamiast tego dumne żarowiasto-pomarańczowe naklejki z 9,99->7,49(czy coś koło tego) Ale uwaga, nie wszystkie miały przekreśloną cenę niektóre miały po prostu 9,99 i tyle, finito, już trzeba się cieszyć bo leżą na wyprzedaży i mają bajerancką nalepkę zapytałam pani WTF? (nie dosłownie oczywiście), a pani naturzanka na to, że tak, te akurat są po 9,99 Chociaż wszystkie leżały sobie razem i wszystkie były z listy wycofanych, albo ze starych limitek. Nie wiem co oni znowu cudują No, ale trzeba przyznać, że coś zadziałali. Cienie, lakiery błyszczyki Catrice poprzeceniane w większości, nawet jakoś sensownie. Essence podobnie, widziałam lakiery C&G za ok 4 zł

Uff tyle Jutro sprawdzę może jeszcze w innej co się dzieje, ale powiem, że jak to zobaczyłam to aż mi się śmiać chciało na tę cudowną przemianę

Aha, nowości niet, CC też (chociaż reklama w tle leci )

Jestem jeszcze ciekawa czy Natura się nie wyprze tego wszystkiego Jak na złość zdarłam i wyrzuciłam naklejkę z lakieru Catrice kupionego w tamtym tygodniu z ceną 11,99->9,99
no cos beda musieli zrobic, taka afera zle dziala na ich markę.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora