Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 08:03   #857
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Uhh, mam nowości. I miałam w naturze przygodę z macaniem. Kawka wieczorna już jest mi zbędna. Zaraz Wam wszystko opiszę na blogu, może mi ciśnienie opadnie. Bo ze mnie to straszny nerwus jest i mało co bym nie zaczęła dziś w Naturze rzucać mięsem i szarpać za włosy Bo jednak poziom inteligencji naszego społeczeństwa bywa marny..
Czytałam rozdziawiajac buzię coraz szerzej. Beton..... To ten typ, co otwirzy wytestuje, a kupi następne opakowanie, no bo przecież nie kupi użytego....

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
nowa llka, cudowna, wczoraj na blogu piałam nad jej wytrzymałością - a jakże!

No cóż, ja o początku wiedziałam, że bedę na nie polować. W końcu jestem Pogromca llków...To zobowiązuje.

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
No to w takim razie pozostaje mi liczyć na Męża i jego wyjazd do Berlina, moze mi coś tam upoluje. Strasznie zacofani jesteśmy z tymi limitkami u nas...
Masz rację.... Zauważyłam też, że im bardziej uczeszczana Natura, tym gorzej i później zaopatrywana....

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Chyba mam już skrzywienie historyczne, bo skrót SS kojarzy mi się mało... kosmetycznie. Absurd mojego skojarzenia polega też na tym, iż od razu sobie pomyślałam: w końcu niemiecka firma
Też na to zwracałam uwagę już

SS z eSSence.

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Wątpię... Rozświetlacze były najbardziej rozchwytywane i się rozeszły w 1 dzień
Na allegro poszukaj, chyba będą
Jest tam jeden. aukca kończy się za 6 dni, a kosztuje już 18 pln

Cytat:
Napisane przez zuleyka89 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz

czyli jesli cos zostalo z edycji limitowanej to mozna to znalesc jeszcze

---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 01:50 ----------



dzieki za odp
Zamiast niego możesz kupić Inglotowy. Robiłam kiedyś na wątku porównanie. Trzeba się przyjrzeć uważnie aby dostrzec różnicę. W zasadzie największa dotyczy konsystencji. Inglot to rzadki żel, a Essecne to krem. Minimalnie łatwiej rozprowadza się Essence, ale to dlatego, że Inglot zastyga na skórze przez co jest trwalszy.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora