Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-29, 16:45   #2541
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Perfumowe znawczynie

http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ro...Oud-22194.html

Możecie mi coś o tym zapachu powiedzieć? W seph ani w Douglasie nie ma więc nie mogę powachac. Kupiłam je dziś w ciemno i w sumie nie wiem czy je zatrzymać czy nie.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pięknie wygląda u Ciebie Ma mnie pewnie brąz wybije

Aj, ja nie mówię o jakości, tylko o kolorze Pomadka sama w sobie była bardzo przyjemna, ale wyglądała na mnie źle. Musiałabym spróbować innego odcienia.

Jakiś czas temu kupiłam kredkę GR i też jest całkiem całkiem, szczególnie za tę cenę

Która to wersja Aliena?

LVEB Intense też mi się podoba, a TŻ to już w ogóle Nie wiem czemu nie mam jeszcze flakonika

Mnie się Alien podoba najbardziej, jak już jaśmin trochę wywietrzeje, wtedy wychodzą z niego ciepłe nuty i jest bosko

Ja przy ostatnich zakupach dostałam saszetkę kremu pod oczy Clinique - i tak jestem w szoku, że to nie murzyński podkład marki S.

A to dziady Mam nadzieję, że moich nie anulują, bo dopiero opłaciłam


Evocation chyba jest ciemniejszy i bardziej brązowy, z tego co widzę na swatchach. WS jest ładniejszy

Ja też czerwieni mam sporo Dzienniaka najtrudniej mi znaleźć, żeby nie był zbyt blady ani za brązowy.

Mnie tam nie interesuje co, kto i za co. Każdy ma inne hobby

Ja tak właśnie wyglądałam w GR 02 Masz gdzieś blisko sklep Maca albo stoisko w D? Najlepiej byłoby, żebyś sprawdziła na ustach czy Ci pasuje

GAT to nie jest jakiś szczyt jaskrawości, będzie dobrze

Z Sunny Seoul nie pomogę, bo to nie mój kolor, ale Krakowska Sucha to zawsze dobry wybór
Nie evocation nie jest brązowy, w opakowaniu to taki ciepły mauve, niezwykle subtelny na policzkach

Z Gat zgadzam się, ja nie jestem fanką fuksji bo kiepsko wyglądam zazwyczaj, a Gat to Niby fuksja ale taka przygaszona.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora