Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-06, 14:36   #4506
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Myślę nad serum rozjaśniającym EXTRA, nawet jeśli nie rozjaśni to ma ciekawy skład. Nigdy nie zauważyłam tego serum.. miałyście może?
Myślę, że warto spróbować.
Ja używałam produktów z kwasami (serum migdałowe, tonik aha/bha 10%) i one przy okazji innych rzeczy usuwają zastałą opaleniznę, przynajmniej na mnie. Tylko, że jeśli akurat nie potrzebujesz z innych przyczyn mocnych kwasów, to może nie być dobry pomysł. Kosmetyk stricte rozjaśniający, jak to serum rozjaśniające, powinien być ok.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
jak ma się stosowanie toniku z kwasami do niskich temperatur na zewnątrz?
zaprzestać stosowania - stosuje 2x na tydzień ?
Imho nie widzę większego związku, chyba że po kwasach masz wyraźnie bardziej wysuszoną skórę.
Z kwasami, czy bez, przy mrozach trzeba się posmarować czymś ochronnym, najlepiej tłustym. Jeśli masz skórę wyjątkowo odtłuszczoną kwasami, po prostu dostosuj pielęgnację do bieżących potrzeb.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując