Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-30, 03:52   #619
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Akurat w srode byłam w D. i klient za ktorym stalam przy kasie pytal sie ile bonów można jednorazowo wykorzystać i Pani powiedziała, że 4 . Zadzwilam się, bo wczesniej o tym nie slyszałam.
Ja mialam tylko jeden kupon i kupilam sobie polecany przez Was klinkowy Iced Lotus .
Jestem zadowolona z zakupu, slicznie w nim wyglądam
Nabylam rownież drugą flaszkę podkladu Sensai - na zapas bo Sensai rzadko bywa promocjach, a podklad bardzo mi sie spodobal , używam z przyjemnością, tylko mam wrażenie ze jest niezbyt wydajny.
No i to najważniejsze

Ja potwierdzam, że sie da 4 sztuki. Tż za nowy róż Chanela zapłacił tylko 69 zł

A dodatkowo przypomniało mi sie o nowym Lip Glow i też zanabyłam ręcami Tżta W ogóle wole go posyłać niż łazić osobiscie, bo jemu jakos zawsze wszystko odłożą, próbki dadza dobre, słoiczków tez im nigdy nie brakuje, probki bez zakupów - zupełny no problem. Chyba ma więcej uroku osobistego niz ja


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
u mnie sie sprawdza.
U mnie też. To chyba najfajniejszy korektor jaki używałam
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2016-01-30 o 03:57
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora