Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-11, 15:43   #3503
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość

"...za dużo się napatrzyłam na zdjęcia butelek z czerwonym płynem.
Chergui jest przecudne. Takie gęste, bogate, nieulepnie słodkie i wytrawne zarazem.
***
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
"....na kolor się nie uskarżam.
Tylko ciekawi mnie, skąd, kurka wodna, te krążące po internecie zdjęcia czerwonego Chergui, co mnie w błąd wprowadziły?
Papużko, we flakoniku Chergui właśnie tak wyglądają, jakby były czerwone, czy raczej bordowe z domieszką brązu, natomiast przy rozlewaniu w małe, szklane fiolki zauważyłam, jaki naprawdę maja kolor zielonkawo- brązowy, bardzo nieciekawy. Niektóre osoby, którym wysyłałam próbki pytały nawet, czy nie są zepsute. Za to sam zapach jest moim zdaniem przepiękny. Uważam,że to największe dzieło mistrza Lutensa, bogate, nietuzinkowe perfumy z rodziny orientalnej, kocham je wielką miłością. Zobaczysz jak przecudnie się rozwijają na skórze w ciepłe, letnie popołudnia, dopiero wtedy ukazują nam swój przepych i zmysłowość. I tak jak napisała na KWC Khy najlepiej testować je całościowo.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Na obiad odmroziłam mielone ale nie mam nic na po obiedzie, więc kochanie pojechało do Sowy, mam nadzieję, że otwarte Będę gruba bela
Eee tam zaraz gruba, krągła Tymenko, krągła i seksowna. A poza tym od ciast Sowy się nie tyje Za każdym razem, kiedy sięgam po kolejny kawałek powtarzam to sobie jak mantrę…. i …..nie działa
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Po pysznym obiedzie bede sie teraz relaksowac
Miłego relaksu Mariolu
A jak tam zdrówko, mam nadzieję ,że idzie ku lepszemu?
To prawda, świetny avek

Witamy serdecznie Sonyya.

Kola (dziekuje za wiadomośc na gg, petycja podpisana), Contax, E

Homyczku, spóźnione, ale szczere gratulacje z okazji narodzin siostrzenicy.

Pachnę dziś Must
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora