Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 16:37   #4528
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
W takich sytuacjach nalezy zlozyc reklamacje na poczcie - jako nienalezte wykonanie zobowiazania i na tej podstawie mozna domagac sie odszkodowania ( z tego co pamietam skladajac elektronicznie mozna 150 zl maksymalnie uzyskac ). Wiec na Twoim miejscu zlozylabym reklamacje albo zaptyalabym sie BU czy beda to robic.
Zespół BU uznał, że nikt nie został "złapany za rękę" i reklamacji składać nie będą, kurier dostarczający paczkę musiałby zgłosić uszkodzenie paczki a nie zrobił tego - wówczas ja mogłabym odmówić przyjęcia a jakoś nic nie wydało mi aż tak się podejrzane przy odbieraniu. Teraz będę bardziej uważna. Możliwe też że paczka została uszkodzona nienaumyślnie i mój zestaw po prostu wypadł. Bo przecież kto by celowo zabrał foliowy woreczek z półproduktami...

Dziwna sytuacja, ale ładnie ze strony Biochemii że wysłali mi ponownie serum, choć to nie ich wina.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując