Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-04, 17:40   #2132
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26153667]Tak swoją drogą w pt mam wycieczkę klasową, no i wiadomo alfa, rossman i te sprawy i tak się zastanawiam nad bourjois healthy mix albo tym 10 h snu tym I się kiedyś maziałam, ale ostatecznie zrezygnowałam.. myślicie, że do cery mieszanej na wiosnę/lato się nada? lepszy/gorszy od revlona photoready ? wiem, że pewnie dużo już było na ten temat pisane, ale może jakieś nowe opinie, może ktoś dłużej poużywał, przekonał się albo ostatecznie odrzucił [/QUOTE]

Ja właśnie wylicytowałam w świetnej cenie na allegro zestaw z tym 10h snu i też jestem ciekawa wg opinii na KWC bardzo słabo kryje, w zasadzie tylko wyrównuje koloryt, ale zobaczymy...

Jak sie nie sprawdzi to chyba kupie sobie Colorstaya - przypomniało mi się o nim, bo ostatnio dostałam próbkę odcienia ivory; w sumie mógłby być jaśniejszy, ale przynajmniej nie ciemnieje ani nie różowieje na twarzy i jest trwały... a już nie mam siły do szukania tych podkładów miałam ochotę na Golden Rose, ale obeszłam pół krakowa i ani śladu po nim ( a może któraś wizażanka krakowska się gdzieś na niego natknęła? ) , a tego Lumene się boję, wiec alternatyw już zbyt wiele nie mam....

Kupiłam sobie cień Essence brzoskwiniowy i dołączam do zachwytów nad nim Ponadto przy okazji, że byłam w Naturze wzięłam też biały cień Sensique za 5 zł i idealnie sprawdza się w roli rozświetlacza

loss_lauri zrobiłam sobie minicure japoński, który mi kiedyś polecałaś
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora