Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 10:29   #2150
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
no i cóż rzec. widać
aha, i co do tego Lumene vanilla w kompakcie.. czy on w opakowaniu wygląda na ciemny/ bo niby juz jest u mnie w tej drogerii, ale oglądąłam i jakis taki brązowy się wydaje (a to na pewno to i ten odcień, patrzyłam na zdjęcia i na naklejkę), a próbek nie ma... a serio, przez szybkę opakowania wygląda jak bronzer troszke
no właśnie też mnie przeraził w drogerii a nie mieli testerów. Ale to tak wygląda, bo na skórze jest masakrycznie jasny (jak wspominałam, dla mnie wręcz zbyt biały ) Wiec się nie zrażaj. Bardziej mnie by przerażało to, jak okrutnie podkreśla suche skórki. Nawet po peelingu boje się go nałozyć, bo jakby wyglądał źle to bym się załamała, ze teraz by mi sie te zmarnowane 30zł przydało, a tak żyje sobie w niepewności i jak mnie najdzie ochota na ponowne spróbowanie wmawiam sobie "zrób najpierw dokładny peeling." a potem dochodzi myśl "nie masz teraz czasu na peeling, nałóż coś sprawdzonego". i tak odkładam testy w nieskończoność A kolor ma niesamowicie jasny. i nie różowy!
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora