Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 08:33   #16
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Perfumy Chanel kupuję średnio co miesiąc, i np. miesiąc temu w paryskiej perfumerii Marionnaud Tatuś mój najulubieńszy zakupił mi setną z kolei Coco Mademoiselle i ma sprężynki identyczne jak na zdjęciu trzecim, co oczywiście nie czyni jej podróbką, a wręcz jest najoryginalniejsza z oryginalnych.
No to chyba muszę Cię zmartwić, bo w owej perfumerii widziałam przezroczystego Halloweena, więc Twojej setnej z kolei CM można byłoby się jednak bliżej przyjrzeć.

A ton wypowiedzi rzeczywiście bardzo niemiły (choć oczywiście nie ma obowiązku być na forum miłym, to czasami warto delikatniej wypowiadać swoje zdanie), a jeżeli temat uważasz za bzdurny, to go omijaj i nie wypowiadaj się.

Autorka nie dorabia ideologii do sprężynek, ale pokazuje jeszcze jedną drogę sprawdzania Chanel pod kątem oryginalności.

Poszłam sprawdzić swoje Chance i rzeczywiście jest jak na wstawionym przez Idiaminkę zdjęciu.

Jeszcze jedną rzecz zauważyłam, że na zdjęciu Chance różnią się wykończeniem metalowej obręczy przy atomizerze, w oryginalnym jest prosta, a w podróbce pozaginana.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując