Wizaz.pl - Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci - ¦LˇSKIE MAMU¦KI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamu¶ki z krwi i ko¶ci :)
Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci
Stary 2010-01-22, 15:52   #69
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ¶l±sk:)
Wiadomo¶ci: 13 438
Dot.: ¦LˇSKIE MAMU¦KI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamu¶ki z krwi i ko¶ci :)

Carol77 po pierwsze witaj po drugie e tam... taka ja normalna nie no fakt zdjecia sa cudowne... fotograf sie spisal i mamy genialna slubna pamiatke.. ale moja uroda... podobno taka irlandzka.. nie wiem ja zawsze bylam zakapleksiona moze przez zeby i swoja chudo¶ć... ale maz skutecznie mnie od tego odwiodl i teraz znosze sie w lustrze ale komplementy dalej mnie pesza;D
aaaa wlosy... nie niestety choc charakterem rudy pasuje mi w milonie procent to sa fryzjerowe mam fryzjera faceta ktory od prawie 3 lat czaruje mi na glowie piekna rudosc juz sie niemoge docekac nstepnej wizyty jeszcze 1.5 tyg.. aaaa naturalnie - jak bylam mala bylam lekko zlotawo ruda a potem zrobilo sie mysio... choc zlote refleksy od slonca bywaly.. dlatego tak lubie swoje prawie "naturalne" rude
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgło¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c