Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-22, 17:51   #74
Carol77
Zakorzenienie
 
Avatar Carol77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ♥ Mysłowice ♥
Wiadomości: 3 739
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Carol77 po pierwsze witaj po drugie e tam... taka ja normalna nie no fakt zdjecia sa cudowne... fotograf sie spisal i mamy genialna slubna pamiatke.. ale moja uroda... podobno taka irlandzka.. nie wiem ja zawsze bylam zakapleksiona moze przez zeby i swoja chudość... ale maz skutecznie mnie od tego odwiodl i teraz znosze sie w lustrze ale komplementy dalej mnie pesza;D
aaaa wlosy... nie niestety choc charakterem rudy pasuje mi w milonie procent to sa fryzjerowe mam fryzjera faceta ktory od prawie 3 lat czaruje mi na glowie piekna rudosc juz sie niemoge docekac nstepnej wizyty jeszcze 1.5 tyg.. aaaa naturalnie - jak bylam mala bylam lekko zlotawo ruda a potem zrobilo sie mysio... choc zlote refleksy od slonca bywaly.. dlatego tak lubie swoje prawie "naturalne" rude
Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja do Witycha chodze i tez jestem zadowolona.Wiesz tez plamilam a wlasciwie zaczelo sie krwawieniem od 6tc lezalam plackiem ponad miesiac .Mialam odklejona kosmowke.Teraz 15tc 4dni juz moge chodzic nie plamie ale nadal sie boje...
Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ja tez plamilam.... za kazdym razem jak mial byc okres.. w grudniu i styczniu i tez mialam lezec na szczescie to tylko niezwiazane plamienie (ot taka ma natura) i z dzieckiem ok nic tam zlego sie niedzialo wiec lezalam tydzien i teraz znowu tydzien... wiec toche wiem jak sie martwisz... bo mimo ze u nas nic sie nie odklejalo to bylam bardzo wystraszona
Martucha no proszę Cię, jakie kompleksy kochana!!!!!!!! Jesteś śliczna kobietą i nie wolno Ci inaczej myśleć!!!

Widzę, że nie jestem jedyna z tymi plamieniami...tylko,ze ja się ich nie pozbęde chyba do porodui też za kazdą wizytą w wc prawie płaczę ze strachu no chyba, ze stanie się cud i polip zniknie...nawet nie wiecie ile bym za to dała...
__________________


Olusia
Filipek

Adaś


A baby is born with a need to be loved - and never outgrows it.

Carol77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując