Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-23, 11:11   #90
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez katia_ Pokaż wiadomość
buuu... nie zauważył mnie nikt???a Ja też mam w dowodzie woj Śląskie i jestem mamusią sierpniową 2010 Ale wybaczam Ci Basiu przeoczenie ponieważ rzadko na wątku się udzielam.Może nie jestem z typowego ŚLĄSKA jak większość z Was ale zawsze przecież Częstochowa nie tak daleko od Katowic
Mam na imię Kasia rocznik 85 i od początku czuję, że raczej będzie synek
Buziaczek dla wszystkich Ślązaczek

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

a tak nawiązując do wypieków...ma może któraś z Was sposób na biszkopt??? ale taki aby wyrósł a nie osiągnął wysokość 1 góra 2 cm
witaj

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;16652626]Dzień dobry, przyszłam się przywitać 30letnia Zagłębianka-Będzinianka Wedle wszelkich oznak Agatka pojawi się na Ziemi w maju 2010.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------



Też na Łubinowej chcę rodzić, chodzę do dra Słonicza Fajny facet
A te długaśne schody koło Sztygarki to robił mój były facet [/QUOTE]
hej kolejna z lubinowej

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość
Witam wprawdzie z trochej innej strony Śląska, no ale może się zadomowię u Was.
Marlena z Jastrzębia Zdroju jeszcze 29 lat (do maja) rocznik 80, mama 5 letniej Oliwii w oczekiwaniu na drugiego Szkraba tp 25 lipiec 2010.
witaj jest nas coraz wiecej

milego dnia
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując