Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 18:20   #1688
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
czyli też maja taką promocje, no teraz to decyzja jest jeszcze cięższa ja też myślę o łydkach, ale to dopiero za rok, bo teraz najwazniejsze dla mnie są pachy i bikini. mam takie same problemy z wrastaniem włosków po depilatorze, a wosk daje u mnie tylko 4 dniowe efekty :/

wiesz może jaki obszar obemuje głowica tego lasera duet? bo z tego co czytałam to ta starsza wersja tylko 1cm2 i pewnie strasznie dlugo trwa ten zabieg. a na stronie ktora mi podalas jest czas trwania glebokiego do 30 min. i ostatnie pytanie jak oni rozumieja linie stringow? miedzy pośladkami też?

pozdrawiam

Ta duża głowica jest super !!! Właśnie ona praktycznie nie boli!!!
Bikini miałam robione 15min!!! ( tam mają napisane 30 ale myślę, że po prostu zrobili zapas) Duży obszar strzelony został tą dużą głowicą a wargi sromowe i między pośladkami tą małą
Podobno pachy robi się tylko tą dużą głowicą i nie zajmuje to więcej niż 5min czasu
Myślę, że to super rozwiązanie dla osób, które ciągle się śpieszą !!!
Tam gdzie wcześniej robiłam depilację na starszym Light Sheer nogi robili w 3godziny a na tym nowym wyrabiają się do 1 godziny wię powierzchnia strzału musi być pewnie 3 razy większa.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
acha, czyli bikini robia ta mala koncowka ktora jest tez w wersji staszej? czyli tej duzej uzywaja tylko na nogach.

to ciekawi mnie na czym polega roznica bolu miedzy wczesniejszym modelem a duet. z tego co czytalam na stronie lumenisa to roznica miedzy mini polega tylko na tej wiekszej glowicy, ktora ma funkcje zasysania skory przez co bol jest mniejszy, a ta miejsza glowica jest taka sama jak w zwyklym light sheer. moze ktos umie odpowiedziec na to pytanie? im wiecej czytam tym wiecej mam pytan

a tak wogole to bardzo dziekuje za wyrozumialosc i cierpliwosc w odpowiadaniu na moje pytania

Ja też miałam dużo pytań do Pani robiącej zabieg i róznica polega na tym, że dzięki temu zasysaniu odcina się próg bólu do mózgu (czy jakoś tak) i nie czujemy tego strzału lasera! I podobno dzięki temu, że skóra jest zassana to światło lasera może głębiej penetrować w głąb skóry ( więc mamy lepsze efekty)
Nie wiem ile z tego prawdy! (mam nadzieję, że wszystko) ale ja z moich efektów jestem bardzo zadowolona!!!
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora