Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 15:09   #1704
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, jestem po 12-tym zabiegu na przedramiona - tak duża ilość zabiegów wynikła z tego, że przedtem włosy depilowałem oraz stosowałem rozmaite preparaty mające osłabić i usunąć włosy - teraz po dwóch miesiąch od ostatniego zabiegu włosy ciągle mi odrastają a ja nie wiem gdzie tkwi problem nieskuteczności zabiegów.

50% owłosienia na rękach się pozbyłem albo jest tak jasna, że niemalże niewidoczna ale z resztą ciągle jest ten sam "dramat" - z początku gdy odrastają są bardzo jasne ale gdy osiągną długość 1-2 cm to stają się czarne i całkowicie widoczne. Nie sądzę by były to włoski pozbawione melaniny bo są całkiem czarne [a nie siwe], łacznie z cebulką włosa [wyrwałem kilka by sprawdzić].

Laserowo usuwano mi też zarost z twarzy [b.mocny] i tu efekty okazały się bardzo dobre, jestem też po drugim zabiegu na nogi i również widzę rezultaty.

Za 3 tygodnie planuję zrobić 13 "pechowy" zabieg i ponownie poprosić o zwiększenie siły lasera tylko czy to coś da ? Nie zalezy mi na całkowicie gładkiej skórze ale chciałbym przy takim nakładzie finansowym, czasu [ramiona robię już drugi rok] i nerwów mieć te jasne włoski.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora