Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na ELF Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-06, 14:10   #3734
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
Jestem nowa na tym wątku, przeczytałam trochę postów i jestem bardzo zainteresowana wspólnymi zakupami (jeśli mnie ktoś przygarnie).
Ale czy dobrze rozumiem, że jak przy produkcie jest n/a to znaczy, że nie ma go na stanie?
Czy eyeliner w żelu, który tak zachwalacie to jest ten "cream eyeliner"? I zastanawiam się pomiędzy complexion perfection a http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~122.htm Zależy mi na zmatowieniu cery, nie używam podkładu. Czy coś jeszcze innego byście mi doradziły?
n/a dotyczy zapachu, czyli jest bezzapachowy. Niektóre kosmetyki pachną teoretycznie pomarańczą ale jak dla mnie to nieprzyjemny chemiczny zapach.
Nie ma na stanie jeżeli po prawej zamiast "add to bag" widnieje "coming soon".

Mnie complexion perfection nie podszedł, wymieniłam się z virtual i ona jest chyba zadowolona. Nie jest to typowy puder matujący. Ma wyrównywać koloryt skóry (wszelkie zaczerwienienia, szarą cerą itp) i daje bardzo gładkie wykończenie. Tego drugiego nie próbowałam.

Jak na razie mogę polecić paletkę do brwi. Jest cudowna! Używam cały rok nieprzerwanie.


Sama szykuję pieniążki na większe zamówienie ale to przy następnej darmowej wysyłce.
Moja wish lista:
-róż studio: candid coral, gotta glow (podobno odpowiednik NARS Albatross), tickled pink
-duo róż-bronzer
-cream eyeliner czarny
-puder HD > ma go któraś?
-studio stipple brush i jeszcze jakieś pędzelki
-bazę mineralną lub basic
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora