Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na ELF Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 14:15   #3736
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
n/a dotyczy zapachu, czyli jest bezzapachowy. Niektóre kosmetyki pachną teoretycznie pomarańczą ale jak dla mnie to nieprzyjemny chemiczny zapach.
Nie ma na stanie jeżeli po prawej zamiast "add to bag" widnieje "coming soon".

Mnie complexion perfection nie podszedł, wymieniłam się z virtual i ona jest chyba zadowolona. Nie jest to typowy puder matujący. Ma wyrównywać koloryt skóry (wszelkie zaczerwienienia, szarą cerą itp) i daje bardzo gładkie wykończenie. Tego drugiego nie próbowałam.

Jak na razie mogę polecić paletkę do brwi. Jest cudowna! Używam cały rok nieprzerwanie.


Sama szykuję pieniążki na większe zamówienie ale to przy następnej darmowej wysyłce.
Moja wish lista:
-róż studio: candid coral, gotta glow (podobno odpowiednik NARS Albatross), tickled pink
-duo róż-bronzer
-cream eyeliner czarny
-puder HD > ma go któraś?
-studio stipple brush i jeszcze jakieś pędzelki
-bazę mineralną lub basic
Ja go mam i mi pasuje Wygładza buźke i naprawdę u mnie się sprawdził bo mam blizne nad łukiem brwiowym a on ją jakby wygładza, przy żadnym innym pudrze nie miałam takiego efektu. Wkurza mnie, że na początku daje efekt trupa jest biały i troszkę osadza się na włoskach ale po kilku minutach wtapia się w cere A pędzelki z serii studio uwielbiam A paletke do brwi zamówiłam w kolorze light i jest bardzo jasna, teraz chciałabym zamówić ciemniejszą
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2011-01-06 o 14:16
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora