Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-26, 21:12   #1017
niebieska27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej , nie wiem czy w dobrym wątku piszę , ale bardzo chciałabym się kogoś poradzić
Mam problem ze skórą, jest ona bardzo sucha, bez kremowania twarzy chyba bym nie wytrzymała- tak strasznie jest ona po myciu ściągnięta.
ale to nie jest jedyny problem- na czole mam mnóstwo zaskórników, często wyskakują mi pryszcze co mnie bardzo denerwuje. Mam 20 lat i chyba od zawsze miałam bardzo suchą skórę . Nie wiem już jakiego kremu używać bo z jednej strony używam Nivea , który jest tłusty, żeby nawilżał, ale mam wrażenie że to przez niego robią mi sie zaskórniki. dodatkowo na nosie widać zatkane pory. I tak błędne koło się zamyka. Używałam już różnych żeli do mycia twarzy ale to nic nie pomaga. Obecnie używam:
- Bourjois płyny micelarnego i czasem do zmycia tuszu Dwufazowego płynu do demakijażu z Ziaji
- rano kremu Nivea , a wieczorem kremu nagietkowego z Ziaji

Żeby buzia mi się nie świeciła to ją troszkę pudruję, ale nie wiem czy puder ma jakiś wpływ na te kłopoty.
Wydaje mi się że po tych kremach nie jest aż taka sucha , ale jednak te zaskórniki są irytujące. I nie mam pojęcia jakie kosmetyki były by lepsze Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, to z góry dziękuję za odpowiedz
niebieska27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując