Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Technik farmaceutyczny - odświeżam wątek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-05, 21:11   #2
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Technik farmaceutyczny - odświeżam wątek.

Cytat:
Napisane przez koloroweliterki Pokaż wiadomość

Witam serdecznie


Poszukuję osób, które aktualnie uczą się w studium farmaceutycznym w kierunku technika...
Spodobał mi się taki kierunek i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat!

Obecnie nie studiuje, studia przerwałam i zastanawiam się nad podjęciem nauki w takim policealnym studium zaocznie, i mam takie pytanko.... czy jest możliwość zapisania się do takiej szkoły w połowie roku, tak, żeby zajęcia rozpoczynały się wiosną??
Na stronach niby widnieje info, że zapisy trwają do lutego, ale nie wiem czy rzeczywiście to prawda, wiem, ze najlepiej spytać w szkole, ale zapytać tutaj kogoś nie zaszkodzi

Maturę zdawałam z biol rozszerzonej, chemii nie zdawałam, mimo, że byłam na biolchemie w liceum i tak się zastanawiam, jak wygląda chemia w tym studium. Wiem, że do takiej szkółki matura nie jest wymagana i dlatego też nurtuje mnie poziom tej chemii, czy są to wiadomości podstawowe, z elementami rozszerzenia, czy jednak są to wiadomości porównywalne do materiału na farmacji....mam trochę przerwy od momentu skończenia szkoły, mało rzeczy pamiętam, próbuje je nadrobić i cały czas powtarzam materiał i nie wiem czego mogę się w takiej szkole spodziewać. Czy osoba, która nie jest orłem z chemii, która nigdy się nad wyraz tą chemią nie interesowała jest w stanie sb poradzić ??
Może ktoś "studiuje" ten kierunek i mógłby mi polecić dobre, sprawdzone studium w Krakowie?

Byłabym wdzięczna za odpowiedź i jakieś konkretne informacje


Raczej nie są porównywalne- wszyscy technicy, którzy przyszli do nas na farmę, odpadli na pierwszym roku.

Jakieś pojęcie mieć trzeba, ale generalnie jeśli jestes po biol chemie to powinnaś sobie poradzić
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując