Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-07, 11:45   #116
sabinha
Przyczajenie
 
Avatar sabinha
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

no niestety nic się nie zmieniło, lakierem się nie da malować, bo już nawet pomijając prześwity, nie chce się rozprowadzić równomiernie myślisz, że przyjmą jakąś reklamację?
Do tego dziś pojawił się inny problem, tu już nie jestem pewna czy to moja wina czy lakieru. Chciałam sprawdzić, czy dalej jest problem z gęstością i porównać do innego koloru, który mi przyszedł, więc na jednym palcu pomalowałam na odcień first lady a na drugiej bad romance. I Bad romance jest ok w porównaniu do first lady, też jest gęsty ale chyba nie aż tak, nie ma prześwitów i rozprowadza się ładnie na gładką taflę. Po utwardzeniu kolorów przyszedł czas na top, więc najpierw pomalowałam palec z bad romance a potem first lady i na first lady przeniosło się trochę czerwieni, tak jakby nie do końca był utwardzony czerwony kolor. Nigdy wcześniej nie malowałam jednocześnie na dwa tak różne kolory, zawsze na jeden, więc nie zwróciłam uwagi na to. W związku z tym to może być wina moja, że zastosowałam zły czas utwardzania czerwieni(w diamenciku 12w ccfl, 24w led przez minutę)? Czy może z lakierem też jest coś nie tak, czy może to normalne?
Bardzo proszę o wyrozumiałość co do moich głupich pytań
sabinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując