Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 19:57   #620
Hosio
Przyczajenie
 
Avatar Hosio
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to Hosio
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja chyba mam coś pecha do tej farby.

Za pierwszym razem jak farbowałam, miałam sprany różowy toner na włosach z turkusowymi pasemkami i szatynowe odrosty - użyłam farby 750 Praline i była super - świetnie się nakładała, idealnie pokryła całe włosy na jednolity kolor i nie zauważyłam by jakoś szczególnie włosom zaszkodziła. Sęk w tym że kolor wyszedł praktycznie miedziano-rudo-blond coś i byłam mega nieszczęśliwa, bo jak na innych mi ten kolor nie przeszkadza to na sobie samej nienawidziłam go z pasją. Tu należy pochwalić również farbę za to że po ~2 miesiącach kolor się nie sprał na mojej głowie ani trochę.

Dzisiaj kupiłam kolejny raz Perfect Mousse bo było, nie było, farba jakościowo spisała się świetnie (pomijając kolor) i tym razem wzięłam 800 Middle Blonde. Spodziewałam się że może wyjść troche ciemniej niż na opakowaniu, tak jak ostatnio ale to co mam teraz na głowie ni jak nie przyponina blond włosów.

Zdjęcie po farbowaniu

Powiedziałabym że farba się zachowała jakby praktycznie wcale nie złapała, ale kolor jest jednolity na całej głowie z odrostami włącznie, więc wychodzi na to, że poprostu paleta kolorów nie pokrywa się z tym co jest na opakowaniu, a tym co wyjdzie na włosach. A przynajmniej w moim przypadku. (I dalej uważam, że jakościowo farba jest świetna)
__________________
hosio.deviantart.com
hosio.tumblr.com
Hosio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując