Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 07:47   #4910
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
pokaż później na jakie się zdecydowałaś ja się sobie też w żadnych nie podobam chciałam kupić takie z Vogue,ale na co dzień noszę soczewki więc te okulary tak naprawdę w większości tylko do domu i TŻ się śmieje po co mi takie okulary chyba też pójdę z mamą po nie

Wiesz właśnie też myślałam ostatnio o 8,21 bo ten syoss był 8,52 i chyba najładniej mi wyszedł kiedy działasz? Jak Tobie ładnie wyjdzie to też zamówię tą Alfę

Ex co do odżywiania w pracy, ja mam inaczej, bo np pracując przez 10 godzin nie mam żadnej przerwy no ewentualnie przy zmianie lekarzy,ale wtedy mam 30 min na ogarnięcie po poprzednim i uszykowanie stanowiska dla następnego... więc u mnie jedzenie sałatki odpada, bo nie wyobrażam sobie jej jeść, jak np. pacjentowi na fotelu wyrywają zęba więc na te 10 godzin biorę sobie 2 bułki ( jem te ciemne z ziarnami tylko) z serkiem topionym i jakiś jogurt, za to wracam o 19 do domu i jem obiad i to jest to,bo w pracy nie mam kiedy gazowanego nie piję, w pracy wodę albo zieloną herbatę, kawę tylko rano przed pracą

mi się z nowej kolekcji ta torebka podoba, kupiłabym ją,ale ma materiał taki,że boję się,że zaraz będzie czarna przy moim użytkowaniu http://www.emonnari.pl/torba-z-kokarda,2885.html


No nic ferie się skończyły dzisiaj mam pierwszy wykład na 10
Mnie ktoś sprzątnął sprzed nosa
Na początku marca wybieram się na większe zakupy to pójdę do Monnari obczaję może jeszcze w sklepie będzie Ja nie lubię jasnych torebek, nie mogę się do nich przekonać jakoś Czaję się jeszcze na takiego czerwonego "szopera" też z Monnari, ale nie ma go na stronie
O takie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3013150658.jpg (41,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3054072244.jpg (46,3 KB, 12 załadowań)
__________________
Umysł w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-02-26 o 07:49
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora