Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-19, 11:35   #4592
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Mali Ty masz kontakt z Mgielka? to skop jej zadek, ze sie nie odzywa
Mgiełcia chyba już po ślubie, nawet nie wiem jak tam u niej, pewnie czasu nie ma
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Naprawdę? Jak to w Poznaniu? byłaś tu?

Malina, to nie takie trzymanie za włosy!
no mieszkałam w Poznaniu 2 lata jak coś więcej Cię ciekawi, to spytaj w klubie, bo na forum nie chcę pisać, miałam wtedy ciężki okres

eee to szkoda, że nie takie
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4186186 7]Yen... znasz się na aparatach, co nie? To może mi podpowiesz... Da się jakoś w ustawieniach takiego zwykłego kompaktu coś pstryknąć, żeby kolory morskie/teal/turkusy wychodziły takie jakie są naprawdę (albo chociaż zbliżone)? U mnie zawsze wyłażą na wierzch niebieskie tony aż do granic niemożliwości i tak np turkus robi się niemalże baby blue a ten lakier to jak widziałaś... w ogóle do siebie niepodobny...

Oj Malina Malina, ostatnio tylko jedno Ci w głowie... W sumie mi niestety też...
[/QUOTE]
mam to samo, no i z fioletami też, zawsze za niebieskie

no co poradzę, wyposzczona jestem
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4186206 9]Taka jazda? No mówiłam że Ty tylko o jednym
[/QUOTE]
iha-ha!
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
a z takim paznokciam zaczynalam :
pamiętam jak takie miałaś
lubię Twoje migdałki, pasują Ci!
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Używam zwłaszcza kiedy trafi mi się jakiś kołtun, bądź kiedy "noszę się na prosto" bo kiedy przeczesze tym fale to jest masakra Jest moim wybawieniem, mam strasznie plączące się włosy
no właśnie, potrafi nieźle spuszyć
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Jest niby masę, ale żeby jakieś sensowne to nie wiem.
Tinypic czasem używam, ale trzeba za każdym razem kod wpisywać, ble.
Teraz na imageshacka wrzucam, nawet nawet, ale najlepiej jakby się miało konto tam
Voila lubiłam to schrzanili
ja wrzucam na picasę jest podciągnięta pod maila, łatwo się ładuje, łatwo się szuka i wrzuca dla mnie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora